İmamoğlu’na Esenler'den Büyük İlgi

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Esenler kültür merkezinde verdiği sabah kahvaltısının ardından esnafı ziyaret etti.

20:02:17 | 2019-02-19

 -- Adversting 5 --

İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİNİN BÜYÜK SAYGISIZLIĞI
Esenler'de kültür merkezinde yapılan sabah kahvaltısında ahde vefasızlık ve saygısızlık yapan CHP İlçe Başkanı ve yönetimi, parti içinde aileden olanlar ve ilçe yönetimine yakın olanlara protokol masasında yer vermesi salonda bulunanlar tarafından hoş karşılanmadı. İlçe başkanı ve yönetimi geçmişte çok büyük emekler veren ve partinin değişik kademelerinde en alasından görevlerde bulunanları protokol masasının etrafına bile yanaştırmamaları siyasi nezaketsizlik ve emeğe saygısızlıktı.  

Protokol masasında oturmaması gerekler oturdu.
Halbuki CHP’nin eski belediye başkanı, eski belediye başkan adayları, eski ilçe başkanları ve halihazırda meclis üyesi olanlar o protokolde olmalıydılar  

 
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,
 kahvaltı sonrası bir tekstil atölyesi çalışanlarını ziyaret Etti. Ekrem İmamoğlu'nun bir sonraki durağı Taş Ocağı Caddesi oldu. Burada esnafı ziyaret eden İmamoğlu, ayaküstü yaptığı sohbetlerde vatandaşların sorunlarını dinledi. İmamoğlu, sağlık sorunları bulunan 83 yaşındaki Havva Yücesoy ile ilgilendi. Ayakta durmakta ve yürümekte zorluk çeken Yücesoy ile bir süre sohbet eden İmamoğlu, yaşlı kadını bir iskemleye oturtarak yanındaki sağlık ekiplerinden yardım istedi. Tek yaşadığı öğrenilen kadını evine kadar araçla bıraktıran İmamoğlu, Siirtliler Derneği'ne de kısa bir ziyarette bulundu. Burada çay ocağının başına geçen Ekrem İmamoğlu, doldurduğu çayları basın mensuplarına ikram etti.
 
Esenler’de Salı günü kurulan semt pazarını ziyaret eden İmamoğlu, pazarcıların iktidara isyanını dinleyerek, Belediye başkanı seçilir seçilmez pazarcıların sorunlarını çözeceği sözünü verdi. Esenler cumhuriyet meydanında halka hitap ettikten sonra Diyarbakırlıların derneğini ziyaret ederek oylarını CHP’ye vermelerini ve neden oy vermeleri gerektiğini anlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı Sultangazi

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>