İstanbul'un en başarılı ilçe Belediye Başkanı sıralamasında Göksu 3. sırada

İstanbul'un en başarılı ilçe Belediye Başkanları sıralamasın da Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu üçüncü sırada yer aldı.

00:33:09 | 2021-01-03

Esenler Belediye Başkanlığına geldiği günden bu yana daha önce farklı araştırma şirketlerinin yaptığı anketlerinde ilk sıralarda yerini alan Mehmet Tevfik Göksu, SONAR Araştırma şirketi tarafından yapılan son ankette üçüncü sırada yer aldı.

İstanbul'un en başarılı ilçe Belediye Başkanı Gökhan Yüksel

Göreve geldiği günden bu yana yaşama geçirdiği projeler ve sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettiren Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in başarısı, SONAR Araştırma şirketi tarafından yapılan son anketinde ise yüzde 66.6 oy alarak İstanbul'un en başarılı ilçe belediye başkanı oldu.

1 Kasım - 27 Aralık 2020 tarihinde yapılan ankette katılanlara "Genel olarak düşündüğünüzde, İlçe Belediye Başkanınız sizce başarılı mıdır?" sorusu soruldu. 20 büyükşehir belediyesinin 7 tanesinde yüz yüze, 13'ünde ise telefonla yapılan ankette "İstanbul'un En Başarılı İlce Belediye Başkanları" sıralamasında Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel yüzde 66,6 ile en başarılı seçilirken, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat yüzde 65.8'lik oranla ikinci, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu yüzde 64.7'lik oranla üçüncü sırada yer aldı.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü