İstanbul Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneği Anneler gününü kutladı

İstanbul Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Soner Karabulut’un öncülüğünde bugüne kadar olduğu gibi bugün de önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak Anneler Günü’nde de “Cennet ayağının altında olan Anneler” için önemli bir etkinlik gerçekleştirdi.

01:01:09 | 2022-05-12

Kahvaltı sonrası programa katılan herkese teşekkür eden İstanbul Yozgat Merkez Derneği Başkanı Soner Karabulut, “Programımıza katılan çok kıymetli misafirlerimiz Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, MHP Esenler İlçe Başkanı Hakan Özel, ESDEF Başkanı Cuma Helvacı, Kırşehirliler Dernek Bşk. Ramazan Doğan, Mardin Dernek Bşk. Hüseyin Günenç, Bayburtlular Derneği eski başkanı Fuat Saka’ya katılım sağlayarak bizleri ve misafirlerimizi onurlandırmışlardır.

ŞÖLEN HAVASINDA ETKİNLİK 

Toplantıda konuşma yapan DUYKON ve Merkez Derneği Kadın Kolları Genel Başkanı Aysel Arslan, etkinliğin yoğun bir katılımla gerçekleştiğini söyledi.  Arslan, şölen havasında gerçekleştirdikleri etkinliğin gururunu yaşadıklarını belirterek, “İstanbul Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları olarak göreve gelir gelmez bir ilk olarak organize ettiğimiz özel Anneler Günü Kahvaltı Programımızı Yoğun bir katılım ve şölen havasında gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız” dedi.

Kadın Kolları Genel Başkanı Aysel Arslan, programın gerçekleşmesinde bizlere her türlü destek ve katkı veren Başkanımız Soner Karabulut’a, Yönetim Kurulu Arkadaşlarıma, Sultangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Yönetim kurulu üyemiz Bekir Türkben’e ve Davut Çevik’e, kıymetli Sanatçımız Elvan Özdemir’e ve Kadın Kolları Ekibime çok teşekkür ederim” dedi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Yozgatlılar Der.

Tümü