İyi Parti Esenler İlçe 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi…

Kara “iyi hizmet etme aşkı bu gün göreve bir kez daha talibiz.”

13:53:34 | 2020-02-18

Haber Merkezi

İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara Partisinin 2. Olağan kongresinde “Bu bir bayrak yarışı daha iyi hizmet etme aşkı bu gün göreve bir kez daha talibiz. Derdimizde davamızda memleket sevdası Türkiye iyi olsun istiyoruz ve bu amaçla çalışıyoruz” Dedi.

İyi Parti Esenler İlçe 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Dörtyol’da bir düğün salonunda gerçekleştirilen İyi Parti Esenler 2. Olağan kongresine CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, İyi Parti Esenler Belediye Meclis Üyesi Lütfi Kahveci ve Mikail Aslan, STK temsilcileri Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin Muhtarlar, CHP Esenler Belediye Meclis Üyesi Cafer Turna ve Kemal Şahin aynı zamanda partililer katıldı. Divan Başkanlığını İyi Parti İstanbul il Başkan Yardımcısı Yusuf AFAT yaptı.

“Niyetimiz belli idi Türkiye iyi olsun istedik”

Kongrede konuşma yapan İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara “Partimizin 2. Olağan Kongresine hoş geldiniz. Katılımınız ile bizleri onurlandırdınız. Türkiye ise mesele memleket ise çıkarız yürürüz geliriz diyen siz çok değerli delegelerimi dava arkadaşlarımız yol arkadaşlarımız ülkemiz için hep birlikte yollara düştük. Niyetimiz belli idi Türkiye iyi olsun istedik. Ve iyi olacakta buna yürekten inanıyoruz. Bu uğurda dünden bu güne emek veren bedel ödeyen işinden evinden olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

“Son yapılan yerel seçimler ile tüm vatandaşlarımızın umudu tekrar dan yeşermiştir”

Adalet ve vicdan için hukuk için genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde tüm Türkiye’yi karış karış gezdik. Bu mücadelemiz Genel seçimler ardından yerel seçimler ile ne kadar doğru bir hareket olduğunu tüm Türkiye’ye göstermiştir. Son yapılan yerel seçimler ile tüm vatandaşlarımızın umudu tekrar dan yeşermiştir. Bu gün bu salonda olan katılımcılardan bu duygu fazlası ile hissediliyor. Huzurlarınızda gerek Türkiye gerek İstanbul gerekse Esenler de bu umuda toprak olan su olan güneş olan ve bizleri bir eden emektarları bizden önceki ilçe Başkanlarımızı yönetimlerini ve gönül vermiş delege ve dava arkadaşlarımızı ayrı ayrı kutluyoruz.

“Bu bir bayrak yarışı daha iyi hizmet etme aşkı bu gün bu göreve bir kez daha talibiz.”

Bu bir bayrak yarışı daha iyi hizmet etme aşkı bu gün bu göreve bir kez daha talibiz. Derdimizde davamızda memleket sevdası Türkiye iyi olsun istiyoruz ve bu amaçla çalışıyoruz. Bu milli şuurla çok çalışacağız. Evlatlarımıza daha iyi bir Türkiye bırakmak için çalışacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dediği gibi tüm Türkiye’yi bayram sofrasında buluşturmak için çalışacağız. Gün dostluk barış, sevgi, hoş görü ve dayanışma günüdür. Gün İyi Partiyi İktidara taşıyacak yolda el ele omuz omuza verme günüdür. Gün birliğimizi dayanışmamızı güçlendirme günüdür. Ben şimdi bu kürsüden geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukları kırgınlıkları en önemlisi de küçük hesapları bir kenara koyarak tüm dava arkadaşlarımı birlikte davranmaya davet ediyorum. Tüm samimi duygularımız ile bir kez daha görev talep ediyoruz. Değerli dava arkadaşlarımız bu kongrenin kaybedeni olmayacaktır” dedi.

 

Kongre öncesi ilçe başkanlığı aday seçim çalışmaları yapan İyi Parti Esenler İlçe eski teşkilat başkanı Cemal Karadeniz son anda aday olmadığı görüldü.

Bu nedenle kongreye tek adayla gidildi. Mevcut ilçe başkanı Ömer kara listesini divana sundu. Üyelerin tamamını aldığı oyla tekrar güven tazeleyerek İyi Parti Esenler İlçe Başkanı oldu.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı CHP İYİ PARTİ Sadet Partisi

Tümü