Maltepe Kent Konseyi 7.Dönem başkanlık seçimini Eray Aydın kazandı.

Maltepe Kent Konseyi 7. Dönem Olağan Seçimli Genel Kurulu Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleşti.

23:35:42 | 2021-10-25

Haber/Elmas AYDOĞAN

Kent konseyi genel kuruluna CHP Maltepe İlçe Başkanı Rıza Yiğit, Meclis üyeleri, Kamu kurum kuruluşları temsilcileri, Meslek odası temsilcileri, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri Üniversite Temsilcileri, Sendika temsilcileri ve yerel basın katıldı.

Maltepe Kent Konseyinin Divan Başkanlığını Hatice Yazıcıoğlu yaptığı genel kurulda 7. Dönemi Başkanlık seçimi için aday olan Adem Kaya ve Eray Aydın yarıştı. Her iki adayda selamlama konuşması yaptı.

Kent konseyinin yeni seçilen başkanı Eray Aydın teşekkür konuşmasında " Maltepe Kent Konseyinin yeni döneminin kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Yürütme kurulu üyelerimiz, meclis gruplarımız ve alt çalışma gruplarımız ile birlikte çok güzel çalışmalar ve projelere imza atacağımıza inanıyorum. Daha aktif, daha ulaşılabilir, daha dinamik ve Kentin sorunlara hakim bir Kent Konseyi için çıkmış olduğumuz bu onurlu yolda bizlere destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz."

Maltepe Kent Konseyi başkanlık seçiminin den sonra yürütme kuruluna seçilen isimler,

Yürütme Kuruluna 15 Üye Seçildi

Cansu Eren, Duygu Bozoğlu, Elmas Çarpar, Erdal Can, Eren Dağlayan, Göktuğ Sağun, Gözde Sazak Akın, İsmail Polat, Melek Köselerden, Münire Altok, Sevda Arslan, Hafize Erol, Tijen Canayakın

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Maltepe Maltepe Kent Konseyi

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>