MEĞER KENDİLERİ DE YAPMIŞ!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesine yönelik iftira ve karalama çabalarından biri daha boş çıktı. İBB'ye ve İtfaiye Dairesine sosyal medyada saldıranlar, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta itfaiyecilerin katıldığı bir yemeği gündeme getirdi ancak benzer organizasyonların AKP döneminde de yapıldığı ortaya çıktı.

19:58:55 | 2020-09-17

Halen Esenler Belediyesi'nde üst düzey yöneticilik yapan bir kişi, sosyal medya hesabında İBB ve itfaiye yöneticilerinin katıldığı, Beşiktaş İtfaiyesi'nde düzenlenen bir kahvaltıyla ilgili fotoğraf paylaşmış "yemeye başladılar", "itfaiye erlerine garsonluk yaptırmışlar” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Ancak benzer organizasyonların, İstanbul Büyükşehir Belediyesi AKP'deyken de yapıldığı, itfaiye yöneticilerinin tam kadro bu kahvaltılara katıldığı ve servisi yine itfaiye görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı.

Geçmişte başta Eski İBB Sekreteri Hayri Ballaç ve dönemin İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan’ın bulunduğu bazı üst düzey yetkililerin benzer etkinliklere defalarca katıldığını hatırlatan belediye kaynakları; "Ancak yenilgiyi hala hazmedemeyen bazı AKP'li yetkililer ve troller, bunu gözönünde bulundurmayarak şimdiki itfaiye yönetimine acımasızca saldırmakta, karalama ve iftira dolu paylaşımlar yapmaktadır. Ancak bu tür paylaşımlara halkımız prim vermemekte, bu iftiracılar kendilerini küçük düşürmektedir" dedi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>