Muhtarın Covid -19 Testini Muhtarlıkta Yaptırma Basarisi Mahalle Sakinlerinin Takdirini Aldı.

Gaziosmanpaşa Barboros Hayrettin Paşa Mahalle Muhtarı Sayın Enver CATALKAŞ'tan Muhtarlara ve Mahalle sakinlerine örnek davranış takdirle karşılandı.

20:39:34 | 2020-06-14

 

Haber:Şenol Özyurt

31 Mart yerel seçimlerinde mahalle sakinlerinin özgür iradesi ve teveccühü ile seçilmesi ardından muhtarlık mazbatasını alarak göreve başlayan Çatalkaş bir yılı geride bıraktığı görev sürecinde mahallenin kanayan yarası haline gelen uyuşturucuyla mücadelede diğer sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmakla tanınıyor. Bunun yanı sıra ülkelimizde yaşanan Pandemi süreci ve Ramazan ayı boyunca fakir ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmayı ihmal etmedi. gerek maddi gerekse sosyal yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması gerekse manevi destekleri Ramazan ayı boyunca ve sonrasında da basariyle devam ettirmektedir.

Geçtiğimiz 10 Haziran günü Sayın Çatalkaş'ın Sosyal Medya hesaplarından mahalle sakinlerine, Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen Coronavirus Covid -19 ile mücadele kapsamında 13 Haziran Cumartesi Saat 13:00 ile 17:00 arasında gönüllü mahalle sakinlerine Muhtarlık binasında ücretsiz Covid- 19 Testi yapılacağını duyurarak ilan etti.

 

Başarılı Mahalle Muhtarı Sn. Çatalkaş, Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr. Ferah CANKIRAN yanı sıra  İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli ile yürüttüğü projeyle ücretsiz Covid- 19 testini mahalle sakinlerinin ayağına getirerek 1000 yakın test yapılmasını sağladı, Bu durum halkı memnun etmesi yani sıra büyük takdir topladı. Türkiye'ye örnek bir davranış sergileyen halk adamı Baraboros Hayrettin Paşa Muhtarı Sayın Enver Çatalkaş'ın bu büyük başarıya imza atmasını Gazete Esenler olaraktan takdir ediyoruz.

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>