Mustafa Usta: Göksu’nun Söylediklerine İtibar Etmeyin

CHP’nin eski belediye meclis üyesi inşaat mühendisi Mustafa Usta, Belediye başkanı Göksu’ya cevap vermeye yüreği yetmeyen CHP ilçe başkanı Ütebay’ı ve siyasi partilerin egemenlerini eleştirdi.

10:32:39 | 2019-03-14
-- Adversting 5 --

CHP’nin eski belediye meclis üyesi inşaat mühendisi Mustafa Usta, Belediye başkanı Göksu’ya cevap vermeye yüreği yetmeyen CHP  ilçe başkanı Ütebay’ı ve siyasi partilerin egemenlerini eleştirdi. Usta, korkaklar sayın Göksu’ya asla cevap veremez iş bana düştü” dedi.

Usta: Esenler Belediye Başkanı Göksu’nun, “Ben göreve geldiğimde Esenler’de okulların dışında bir tane devlet binası yoktu. İstanbul’un devlet binası yönünden eksiği olmayan tek ilçesiyiz. Şişli 20 yıldan beri aynı zihniyet tarafından yönetiliyor, Şişli’de bir tane kültür merkezi yok, bir tane yüzme havuzu yok” dedi. Göksu’nun sözlerine, CHP’nin eski belediye meclis üyesi inşaat mühendisi Mustafa Usta, “aklımızla dalga geçen birisi ve bu kişi üstelik reklamcı, söylediklerini dikkate almayın” diyerek açıklama yaptı.

Usta: Belediye başkanı Göksu, Esenlerlilerin ve Şişli halkının aklıyla dalga geçiyor. Göksu, reklamları bitirdi şimdi senaryo yazarlığına soyunduğunu görüyoruz ama iyi senarist değil. Başkanımız halkı figüran yapmak istiyor ama biz kimsenin, özellikle reklamcıların ve senaristlerin oyununa gelmesine izin vermeyiz. Göksu, bazen böyle şeyler söyler, seçimler üzerine ise uçması normaldir, kendisinin sözlerine ve salvolarına itibar edilmemeli.

Usta: herkes, her gece rüya görür ama belediye başkanımızın rüyalarının yorumcusunu biz bulamadık. Göksu’nun rüyaların bir kısmı, karmakarışık, bir kısmı günlük olayların rüyaya yansımasıdır. Bir kısmı da, daha önceden hiç düşünülmeyen, hayal edilmeyen şeylerin gerçekle alakası olmadığı gibi gerçekmiş gibi görülmesidir.  Rüyalar kısım kısımdır. Belediye başkanının gördüğü rüyalar Mısır hükümdarının gördüğü rüyalar gibi tamamen tabir ve yoruma ihtiyacı olan rüyalardır.
 
Usta: Bakınız Sayın Belediye Başkanının, İstanbul’un devlet binası yönünden eksiği olmayan tek ilçesiyiz dediği Esenler, bir tane kültür merkezi, bir tane yüzme havuzu yok dediği Şişli için söylediği sözleri rüya değil de nedir?
 
Usta: Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi, Şişli Kültür A.Ş, Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfıuzun seneler önce Şişlide varken, Esenler’de yürümek için yol yoktu. Yüzme Havuzu en çok olan Şişli’de, Fulya Yüzme Havuzu ve spor kulüpleri tarafında işletilen Otellerin havuzları var. Futbol, Yüzme Basketbol, Tenis kış aylarında Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme faaliyetleri yapılıyor. Bu aktivelere yok demek rüya görmek veya senaryo yazmaktır” dedi.


 

 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>