Okyanus Ötesinden Devlet Kademelerine Sızan, Köpek Balıkları ile Mücadele Etmek !

Okyanus Ötesinden Devlet Kademelerine Sızan, Köpek Balıkları ile Mücadele Etmek ! Ülkemizde Yaşanan 15 Temmuz Darbe Girişiminde Devlet’tin Çeşitli kademelerine KENE Gibi sızmış 40 Yıllık kan emici FETÖ Yapılanmasının Askeri ve Emniyet Yapılanması öncülüğünde Hayata Geçirmek istediği DARBE Girişimi Canlı yaşanmış en büyük gerçektir.

15:18:40 | 2019-07-15
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

Türkiye 15 Temmuz 2016'da tam 36 yıl sonra Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içindeki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu bazı generallerin ve askeri personelin içinde olduğu darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı. İhanet girişimi halkın sokağa çıkması ve TSK içindeki çoğunluğun destek vermemesi üzerine akamete uğradı.

Bu cunta girişiminin bilançosu ise çok ağır oldu. Türkiye'nin hainlere karşı verdiği 15 Temmuz mücadelesinde 248 kişi şehit oldu, 2196 vatandaş ise yaralandı. Türkiye, darbe girişimi karşısındaki kararlı direnişiyle dış aktörlerin oyununu bozarken İslam dünyası için de bir umut ışığı olduğunu gösterdi. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulduğu günden itibaren hem siyesi, hem askeri , hem’ de devletin idari kademelerinde Gizlenmiş yuvalanmış

KAN EMİCİ KENELER

Tarafından Zaman zaman darbe planları hayata geçirilebilmiş binlerce yurttaşlarımızın hayatı kararmış bazılarının da hayatına mal olmuş olmasına rağmen Geçmiş Zamanda yaşanan Bu vahim olaylardan ders alıp bundan sonra bu kötü İç ve Dış Güçlerin amallerine Alet olmayan uyanık TÜRK Vatandaşlarımız Tarafından O 15 Temmuz Destanı yazarak Darbeci CUNTACILARA Kendi elleriyle dersini vermiştir.

Buradan geriye baktığımızda 15 Temmuz FETÖ Terör Örgütü tarafından yapılmak istenen darbe girişimi üzerinden 3 yıl gibi bir zaman diliminin geçmesine rağmen 100 Binlerce terör örgütü üyesinin devlet kademelerinden Mahkeme kararları ile edilmesine rağmen, Gelinen bu noktada anlaşılıyor ki ; FETÖ Terör örgütü üyeleri tıp ki bir KENE Gibi devletin kozmik İdari alanlarından AKTİF olarak görevlerine Halen devam Eden Örgüt üyelerinin olduğu değerlenmektedir.

Şöyle ki ; 17 / 25 Aralık 2013 ten sonra FETÖ suç örgütü Olduğu kabul edilmesi sanki 15 yıl 20 yıl FETÖ Örgütü yöneticiliği yapan kamu görevlileri Devlet memurları,belediye meclis üyeleri ile belediye başkanları ile Millet Vekillerinin Yıllarca FETÖ Terör örgütüne AKTİF hizmet etmiş Üyeliği Tespit edilememiş olanların CEZA almalarının bir türlü önüne geçilmiş hatta bu vesile ile TEKRAR’ dan yapılanma toparlanma devlet yapısı içerisinde Bir KENE Gibi gizlenerek varlığını sürdürmeye devam ettirdiklerine Zaman Zaman Şahit oluyoruz. Devlet Kurumlarında Aktif Görevde Bulunan ve Kene Gibi Gizlenenler Bir Gün Sıra Bize Gelecek Şeklindeki Tehditlerine’ de Günümüzde Şahit Oluyoruz .

 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>