Ömer Kara “İl Başkanımız Buğra Kavuncu’ya yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz

Ömer Kara ““Halk TV önünde İl Başkanımız Buğra Kavuncu’ya yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz. Bu sadece il başkanımıza değil, Demokrasiye yapılan saldırıdır. Tüm siyasi Partilerimizin hangisine yapılan saldırıları şiddetle kınıyoruz

00:52:16 | 2021-08-24

İyi Parti İl başkanı Buğra Kavuncu, Partisinin İstanbul genelinde yaptıkları pankart çalışmaları açıklamak üzere katıldığı Halk Tv. Sonrası yapılan saldırıyı kınamak için  İyi Parti Esenler  İlçe Başkanı Şeh Ömer Kara Gazetemize açıklamada bulundu.

Esenler İyi Parti İlçe Başkanı Şeh Ömer Kara, “İyi parti olarak bir pankart çalışması düzenledik. “hudutlar namusumuzdur” diye,  il başkanlığı ve 39 ilçe başkanlığı olarak pankart çalışması yaptık. Biz pankart çalışmamızdan geri adım atmayacağız hudutlar bizim namusumuzdur. Bu konuda genel başkanımızın da bir sözü var. Pankartlarımızı kaldırsalar da gerekirse alnımıza asacağız, asmaya da devam edeceğiz. Pankart çalışmamızdan rahatsız olan bir kitlenin olduğunu beyan ettiler. Bununla alakalı İl başkanımız Halk Tv çıkıp açıklamalarda bulundu. Açıklama sonrası saldırıya uğradı.”


Kara “Halk TV önünde İl Başkanımız Buğra Kavuncu’ya yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz. Bu sadece il başkanımıza değil,  Demokrasiye yapılan saldırıdır. Tüm siyasi Partilerimizin hangisine yapılan saldırıları şiddetle kınıyoruz. Âmâ biz bu provokatörlüğe gelmeyeceğimizi beyan ediyoruz. Bizler hiçbir zaman sağduyumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Üslubumuzu bozmayacağız. Biz gerçek siyasetimize devam edeceğiz. Genel Başkanımızın il il gezmesinden birileri rahatsız oluyor. Bazı art niyetli düşünenleri cesaretlendiriyor. İnsanları kutuplaştırılmadan hizipleştirmeden vazgeçilmeli. Partimize yapılan saldırılar bizi yıldırmayacaktır. Biz hiçbir zaman korkmayacağız, korkmamaya da devam edeceğiz. Her zaman sahada olacağız. Siyasetimize devam edeceğiz.”

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı CHP İYİ PARTİ Sadet Partisi

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>