Onur Ayar'ın Acı Günü

Esenlerin saygın iş adamlarından Mehmet Ayar’ın torunu, Onur Ayar’ın biricik oğlu #Mehmethanyılmaz, doğuştan yakasına yapışan amansız kas hastalığı ve bir hafta önce kaptığı enfeksiyonla mücadelesine yenik düştü. Minik Ayar 4 yaşında ailesinin elinden yıldızlara uçtu.

17:53:25 | 2019-07-30

 -- Adversting 5 --

Esenlerin saygın iş adamlarından Mehmet Ayar’ın torunu, Onur Ayar’ın biricik oğlu  #Mehmethanyılmaz doğuştan yakasına yapışan amansız kas hastalığı ve bir hafta önce kaptığı enfeksiyonla mücadelesine yenik düştü. Minik Ayar 4 yaşında ailesinin elinden yıldızlara uçtu.
 
 Onur Ayarın Minik oğlu #Mehmethanyılmaz,  Ayar’a bugün ikindi namazından sonra Esenler Merkez Camii’nde siyasilerin, esnafın ve gözü yaşlı sevenlerinin yoğun katılımıyla cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazını takiben kılınan cenaze namazına CHP Esenler eski ilçe başkanı Cemal Kaya, meclis üyesi Cafer Turna, eski meclis üyelerinden Mustafa Usta, Yüksel Kılıç, eski belediye başkan adayı Aksal Örüklü ve partililer katılarak taziyelerini dilediler. AKP’nin Esenler belediye meclis üyeleri ile birlikte MHP İlçe Başkanı Suat YılmazNevzat Çatak, ilçe yöneticileri ve çok sayıta partililer ve vatandaşlar cenazeye katıldılar. Ayriyeten Ayar ailesinin Türkiye genelinde birçok üst düzey görevlerde bulunan bürokrat ve iş adamları cenaze nazmına katılarak taziyeleri kabul ettiler.
 
Cenaze namazından sonra Esenler Kemer mahallesinde bulunan ve bir dönemlerin devrimci önderlerinde, minik çocuğumuzun amcası olan Yılmaz Ayar’ın (MARYOD” mezarının bulunduğu aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verilen minik #Mehmethanyılmaz, cenazeye katılan herkesi üzdü. Ayakta durmakta zorlanan miniğin anne ve babası taziyeleri kabul etti…
 
Bizde yıldızlara ve MARYOD YILMAZ’A yoldaş olan #Mehmethanyılmaz’a, Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz...
 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>