Özbek “uyuyor numarası yapanları uyandırmak mümkün değil”

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Hulusi Özbek “Biz uyuyanları uyandırmaya çalışıyoruz. Uyuyor numarası yapanlara yapacak bir diyeceğimiz yok” dedi.

23:36:29 | 2022-01-14

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Hulusi Özbek, Esenler Yerel Gazeteciler ile Litros Cafede 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla buluştu.

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Hulusi Özbek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü gazeteciler ile yaptığı söyleşide “halkımıza ulaşmaya çalışıyoruz, uyandırmaya çalışıyoruz. Yani uyuyanları uyandırmak kolayda, uyuyor numarası yapanları uyandırmak mümkün değil. Biz uyuyanları uyandırmaya çalışıyoruz. Uyuyor numarası yapanlara yapacak bir diyeceğimiz yok. Onlar zaten numara yapıyor belli.”

Özbek basın mensuplarının zor şartlarda mesleğinizi sürdürdüklerini ifade ederek “ Özellikle Esenlerde gazetecilerin imkânları kısıtlı bir şekilde mesleklerini icra ediyorlar. Bu kısıtlı imkanlarda haberi yapıp kamuoyuna duyuruyorsunuz. Bu nedenle sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü şahsım ve teşkilatım adına kutluyorum” dedi.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Saadet Partisi Esenler Hulusi Özbek 10.Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>