Özyurt ve Sarımustafaoğlu ailesinin mutlu günü

Gaziosmanpaşa’nın tanınmış ailesi, esnafı, genç iş insanlarından ve Gazetemiz Köşe Yazarı Şenol Özyurt’un oğlu Ahmet Özyurt dün düzenlenen görkemli düğün töreni ile Melek Sarımustafaoğlu dünya evine girdi.

19:26:36 | 2020-02-17

Yalnız Bırakmadılar

Davetlileri girişte karşılayan genç çiftin aileleri Asiye- Şenol Özyurt çifti ile Emine-Seymen Sarımustafaoğlu çifti, düğün boyunca davetlilerle yakından ilgilendi. Genç çiftin, mutluluğa ilk adımlarını attıkları düğün töreni, çiftin ilk dansıyla başladı. Düğün pastasının kesilmesinin ardından takı törenine geçildi. Takı merasimi sonrasında davetliler canlı müzik eşliğinde Karadeniz’in oyun havaları ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.

Düğün Sahipleri Davetlilerle Yakından İlgilendi

Asiye- Şenol Özyurt çiftinin oğulları Ahmet Özyurt, Emine-Seymen Sarımustafaoğlu kızları Melek Sarımustafaoğluile hayatını birleştirdi. Genç çiftin Gaziosmanpaşa Küçükköy’de Salon Acemboy yapılan düğün merasimlerine çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Özyurt ve Sarımustafaoğlu ailelerinin eş, dost, akrabaları katıldı. Sevenleri, Melek-Ahmet çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü