Sayın Göksu Trabzon Şehrinden Özür Dile!

Bu görevden ya İstanbul seni alır, ya TRABZON!

15:58:39 | 2019-05-24
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

Ülke genelinde 82 milyon insanımızla birlik beraberlik içerisinde asırlardır yaşamış bir medeniyetler şehri İstanbul dünyanın başkenti olması münasebetiyle gururumuz sevdamız 16 milyon insanımızla birlikte TRABZON şehrinin onurlu insanları tarafından sevgi harcıyla harmanlanmış ve herkesin kendinden bir parça bulduğu şehirdir İstanbul.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu 13.05.2019 tarihli bir iftar programı sonrasında Esenler Meydanında halka hitap ettiği bir konuşmasında İstanbul belediye başkanlığı seçimleri üzerinden politika üreterek TRABZON Şehrini ( PONTUS ) imaları ile bile bile Trabzonluları hedef alan konuşması sonrasında ülke genelinde infaal’e yol açmış.

Sosyal medya hesaplarında geniş yer bulmuş, İBB Meclis toplantısı ardından TBMM gündeminde yer almış olup, hatta siyasi parti liderleri ile Milletvekilleri tarafından bile zaman zaman tartışmalara müdahil olunması bu konuyu ülkenin bir numaralı gündemi haline getirerek ulusal basında ve kamuoyunun en üst sıralarında sürekli yer almasına sebep olmasına rağmen Mehmet Tevfik Gösu’nun özür dilememekteki Israrı Trabzon vatandaşlarında sert tepkisine sebep olmuş. Hatta gerilimin sürekli tırmanmasına ve de yükselmesine sebep olmaktadır.

Bu geçen zaman zarfından yurt dışı ve yurt içinde birçok Trabzon dernek ve Federasyonlarının yazılı basın açıklama ve tepkilerini görmezden gelen ve buna rağmen özür dilememekte ısrar etmekte olan Sayın Mehmet Tevfik Göksu kişisel ihtirasının kurbanı olduğu gerçeğini bir kez daha anlamak hasıl olmuştur.

Lakin Ak Partinin İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçim başarısızlığı ile karşılaşarak seçimi kaybetmesi halinde faturanın Esenler Belediye Başkanı olarak kendisine kesileceğini neden görmezden geliyor.

24/05/2018 demedi demeyin Bu Ülkende TRABZON Faktörü Çok Önemli, seçim kaybederek bunun Bedelini Ödemek Zorunda Kalabilirsiniz!

Haber; Şenol Özyurt

 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>