Seçim Yaklaşınca Göksu Esnafı Dinlemeye Başladı!

Esenler Belediye Başkanı yaklaşan yerel seçim süreci dolayısı ile Esenler’deki bakkal esnafını hatırlayarak fikir alışverişinde bulundu.

11:39:15 | 2018-11-01

Esenler Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Başkan M. Tevfik Göksu’nun yanı sıra, belediye başkan yardımcıları, Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin ve ilçede faaliyet gösteren bakkallar katıldı. Toplantıda bakkalcı esnafı, sıkıntılarını, görüş, öneri ve belediyeden beklentilerini birinci elden Belediye Başkanı Göksu'ya iletme imkânı buldular.

10 yıldır bakkal esnafına proje geliştirmeyen

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi’nin kanuni yetkiler dahilinde her zaman bakkal esnafının yanında olduğunu belirtti. 

10 yıldır bakkal esnafına proje geliştirmeyen Göksu seçim yaklaşınca esnafın derdini dinlemeye ve proje geliştirmekten söz etmeye başladı.

Mahalle İçin Çok Önemlisiniz, proje geliştirme peşindeyiz

Bakkalların şehir kültürü, mahalle kültürü açısından çok önemli olduğunun altını çizen Göksu, "Biz istiyoruz ki, bakkallarımızın bizim çözebileceğimiz sorunları varsa onları çözelim. Belediye olarak sizlere katkısı olacak formüller arıyoruz. Sizin yanınızda yer alarak, sizlerin büyük sermayeler karşısında ezilen değil rekabet eden kişiler haline gelmenizi istiyoruz. Bizim görevimiz bu şehrin bütün unsurlarını koruyup kollamak. Sizlerin tavsiyeleri doğrultusunda bir çalışma yapma, bir proje geliştirme peşindeyiz. Biz bakkalların yaşamasını istiyoruz. Dediğim gibi sizler şehir kültüründe büyük bir yere sahipsiniz. Yeri geliyor siz mahallenin dert dinleyeni, yerine göre güvenlik görevlisisiniz. Bugün sizleri buraya sorunlarınıza birlikte çözümler üretmek için davet ettik” dedi.

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :  

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>