Sen Kim Deniz’i Anmak Kim?

Esenler Belediye meclisinin Mayıs ayı birinci birleşiminde önemli gündem maddesi yoktu. Gündem dışı konuşmalar meclis gündemine oturdu.

15:39:36 | 2019-05-07
-- Adversting 5 --

Esenler Belediye Meclisi Pazartesi günü 4 teklif ve hazırlanamayan bir raporla toplantı. Gündem maddelerine geçilmeden önce gündem dışı konuşmak için söz alan AKP’li Enes Bozdoğan, “Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Anneler gününü kutluyorum. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum” diyerek kısa bir konuşma yaptı. 
İYİ PARTİLİ ŞAHİN ÜÇ FİDANI ANMAYI BECEREMEDİ

Yerinde duramayan meclisin en alakalı ve tecrübeli İYİ Parti meclis üyesi Kemal Şahin, eline tutuşturulan metni yine heceleyerek, elleri titreyerek okumaya çalıştı. İYİ Partili Şahin, Önce Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim dedi. Şahin, “Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan’ın idam edilişinin 47. Yılında anıyorum” diyerek bu üç fidanı ve onların haksız, siyasi bir kararla idam edildiğini bile söyleyemeyen, yani Deniz’lerin idamını adam gibi anamayan İYİ Partili Şahin, yine meclis sıralarında oturan İktidar yanlılarını güldürdü, iktidar karşıtlarını ise hayal kırıklığına uğrattı.

Sol görüşlü bazı insanlar Şahin’in bu beceriksizliğine ve bu kafa yapısına bakarsanız “Denizler yaşamış olsaydılar ve aynı karar Esenler meclisine gelmiş olsa, inanınki İYİ Partili Şahin idam kararına el kaldırır onaylardı” dediler.   

 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>