ŞENOL ÖZYURT’DAN KÜÇÜKÇALIK’A DÖRT YIL KADAR BÜYÜK BİR ZAMAN GEÇTİ!

Tekstilkent Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine 03.04.2016 tarihli genel kurulda usule aykırı olsa da seçilmiş, akabinde ortaklar tarafından genel kurul iptal davaları açılmış olması ile davaların devam etmesi ve kesin karara bağlanmadığı sürece görevini günümüze kadar sürdüren Yaşar Küçükçalık yönetiminin seçilmesinin üzerinden dört yıl kadar büyük bir zaman geçti.

13:13:32 | 2020-01-13

YAŞAR KÜÇÜKÇALIK YÖNETİMİNE DOSTANE UYARILAR!

Tekstilkent’te bütün var oluş sebebiniz TEKSTİLKENT KOOPERATİFİ gelirleri üzerinden ortaklara sunulması gereken hizmetlerin olağan üstü harcamalarla fatura etmek ,giriş çıkışların bedava olan kente yasaya aykırı EMPARK otopark hizmeti adı altında haksız kazanç elde etmek ,ortak gayrimenkuller ile ortak alan gelirleri üzerinden sağlanan gelirlerin ortaklar yararına kullanılmaması ve 4006 kat malikli 3136 orağından toplanan aidatların nasıl ve nereye harcandığına dair genel kurullarda ortaklara hesap vermekten uzun süredir kaçmak Yaşar Küçükçalık yönetimine asla yarar sağlamayacak olup , ilgili 1163 sayılı kanun kapsamında yönetim ve denetim kurulu üyelerinin kişisel hatalarından kendileri sorumlu olduğundan er yada geçek hesap vermekten kimse korkmasın.

TEKSTİLKENT İÇİN NE YAPTIN!

Tekstilkent Kooperatifi Genel Kurullarında ben Türkiye’nin en büyük iş adamlarındanım, benim burayı yönetecek vaktim yok, bu işlerin okulu var bu işleri onlar yapıyor şeklinde konuşmanız hala kulaklarımızda çınlıyor, genel kurullarda çıkıp bana her hangi bir kooperatif ortağı gibi muamele yapamazsınız demeyin! Çünkü elinizde yasal bir yetki yokken yaptıklarınız gelecek zamanda yapacaklarınızın bir göstergesi sayılır. Bu güne kadar elle tutulur, gözle görülür ve avuca sığacak ne yaptınız sorusuna yasal bir cevap vermeniz oldukça zorlaştı. 

GENEL KURUL NE ANLAMA GELİYOR!

Sağlıklı adil şartlarda 1163 sayılı kooperatifler kanunu kapsamında yasaya uygun olarak gerçekleşen bir genel kurulda usule uygun gündem maddelerine ilişkin alınan kararlar ortakların görüşü demektir. Genel kurullarda bütçe yapma yetki alamayıp ibra olamasam da mücadeleme devam ederim yaklaşımından vazgeçin.

TEKSTİLKENT ORTAKLARI NEDERSE O DEMEK YAKIŞIR!

Tekstilkent Kooperatif ortakları genel kurulda görüşülen gündem maddeleri hakkında yapılan oylama sonucunda kooperatif ortakları ne derse o demek yakışır onurlu insanlara,1163 sayılı kooperatifler kanunu kapsamında gerçekleşen genel kurullarda aldığımız yetkiler kapsamında şunu yaptık bunu yaptık diye patır patır yasal icraatlarınızı saymanız gerekir.

Yaşar Küçükçalık Yönetimi Ne Yapıyor Hukuksuzluğun Kanunsuzluğun İçinde Boğuluyor.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   TEKSTİLKENT ESENLER GİYİMKENT ESENLER BELEDİYESİ ÇEVREVE ŞEHİRÇİLİK BAKANLIĞI

Tümü