Tekstilkent Başkan Adayı Aykut Saka’dan Genel Kurul Çağrısı…

Tekstilkent yapı kooperatifinde BLOK YÖNETİMİNE geçilmesi için Olağan Üstü Genel Kurul yapılması için Tekstilkent Tasfiye Grubu Başkanı Aykut SAKA ortaklar yararına çağrıda bulundu.

17:12:01 | 2019-07-30

Tekstilkent Başkan Adayı Aykut Saka’dan Genel Kurul Çağrısı…

 

Tekstilkent Tasfiye Grubu Başkanı Aykut SAKA “Yaşar Küçükçalık yönetiminin 3.yıldır Tekstilkent kooperatif ortakları yararına hiçbir proje ve çalışma yaparak hayata geçirmesini sağlayamadığı gibi hukuka aykırı çalışma faaliyetlerinin dolayı ortakla tarafında kabul görmediği görülmektedir.

Görev süreci boyunca Genel kurul yetkisinde olan konularda yetki kullandıkları, bu bağlamda kooperatifin kaynaklarının ortaklar yararına değil de geçici bütçede olmayan keyfi olağanüstü harcama yaptıkları faaliyet ve denetim kurulu raporlarında gelir gider hesapları plançoları ile sabittir.

 2018 yılına ait hesapların görüleceği genel kurulun 13 Nisan 2019 tarihinde yeterli toplantı nisabı sağlanamadığından bakanlık temsilcileri tarafında tehir edilen toplantı,30 Haziran 2019 tarihine kadar ikinci toplantının çağrının yapılması yasal zorunluluk olmasına rağmen günümüze kadar yapılmadığın dolayı Olağan Üstü Genel Kurul yapılması için Tekstilkent Tasfiye Grubu Başkan Aykut SAKA, Yaşar Küçükçalık yönetimine çağrıda bulundu.

 

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>