TEKSTİLKENT’TE KOLTUK DEDİKODU MAKAM, İKİ YÜZLÜLÜK !

Yönetim kurulu başkanlığı koltuğuna oturmak için, Yaptıklarını ne çabuk unuttun, kaç takla attın, muhalif masum kooperatif ortakları hakkında ne kadar gıybet Edip, Cumhuriyet Başsavcılıklarına haklarında suç duyuruları yapıp Tazminat davaları açmadınız mı? Sonunda istediğinizi aldınız.

01:08:22 | 2021-03-08

Haber-Yorum Şenol Özyurt

 Zannettiniz’ ki Bu yaptıklarımız yanımıza kar kalır.03.04.2016 tarihli Genel kurul seçim kararları Mahkeme iptal etti. İstinaf mahkemesi kararı Onadı. Yargıtay yerel mahkeme ve istinaf mahkemesi kararları hakkında ONAMA kararı verdi ve karar kesinleşti.

YAŞAR KÜÇÜKÇALIK YÖNETİMİN’DEN İKİYÜZLÜLÜK!

İkiyüzlülük veya mürailik kişinin sahip olmadığı duygu, düşünce, erdem, değer veya özellikleri, sanki sahipmiş gibi davranması veya sahip olduğunu iddia etmesidir. Etik içerisinde farklı durumlarda farklı bir konuma sahip olsa da, genel olarak ikiyüzlülük kötü bir fiil olarak değerlendirilir. Çoğu din ve ahlâki öğreti de ikiyüzlülüğü kınar. İkiyüzlülük T.D.K. sözlüğünde "iki yüzlü olma durumu", yani "özü sözü bir olmama durumu" olarak, çeşitli sözlüklerde ise "dürüst olmama", "bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünme veya göstermeye çalışma", "aldatmaya çalışma" olarak tanımlanır.

YAŞAR KÜÇÜKÇALIK BUNUN HESABINI ÜYELERE VERECEKSİN!

Tekstilkent Kooperatif blokları altında kapalı otoparklar ve sığınakları Yönetim icra kurulu üyeleri keyfiyetiyle kiracı ve alt kiralamalarla Kaç yıl süreyle, m2 kiralama birim fiyatının Ne kadar olduğu bilinmeyen bir denklemde olduğu,Yaşar Küçükçalık yönetimi İcra kurulu bu durumu ortaklardan titizlikle sakladığı Gayrimenkul dükkan / depo / Sığınak ve kapalı otoparklar kullanım amacı dışında hukuksuz kiralamalar ve Gelir Gider Hesapları ortaklardan saklanarak halen gizemini korumakta ve Gizlenmekte.

TEKSTİLKENT’TE OTOPARK ve SIĞINAKLARA EL ATMANIN ÖNLENMESİ HK.

Tekstilkent kooperatifi yöneticileri tarafından 3194 sayılı imar kanununa aykırı blok sığınak ve kapalı otoparklar da tasdikli İmari proje ve eklerine aykırı olarak kaçak inşaat faaliyetleri yapılarak bölme duvarlarla farklı iş yeri konumuna götürdükleri tespiti için bazı kooperatif ortakları Tarafından Bakırköy 7.Sulh Hukuk mahkemesine 2015/99 Değik İş Esas numaralı 12/11/2015 Mahkeme heyeti ORTAK YERLERE EL ATMANIN Tepsini yerinde inceleyerek bilirkişi heyeti tarafından rapor düzenlenmesi akabinde Yine Bakırköy 7.Asliye Hukuk Mahkemesi 08/07/2016 Tarihinde Bazı kooperatif üyeleri birlikte Ortak yerlere el atmanın önlenmesi davası açıldı. Mahkemenin Görevsizlik Kararı Üzerine TEKSTİLKENT Kooperatifi Tarafından Yargıtay 20 Hukuk dairesi 2017/1395 Esas 10/12/2018 Tarih 2018/8006 Kararı ile Yerel Mahkeme Kararının BOZULMASINA Karar Verdi. Bakırköy 7.Asliye hukuk mahkemesi 2019/8 esas 20/12/2019 Tarih 2019/673 Kararı ile Görevli mahkemenin Bakırköy Sulh Hukuk mahkemeleri olduğundan GÖREVSİZLİK Kararı Verdi. Dava Dosyası Esenler Belediye Başkanlığı Tarafından kararın usul ve yasaya aykırı olduğu gerekçesiyle Yargıtay hukuk dairesine başvurması üzerine YARGITAY 5.Hukuk Dairesi 27.01.2021 Tarih 2020/7896 Esas 2021/633 Sayılı Kararında Yerel mahkemenin 1019/8 Esas 2019/673 Sayılı kararının ONANMASI Kararı Verdi.

KAPALI OTOPARKLARI KİRAYA VEREN YÖNETİMİN PARK AÇILIŞI !

Tekstilkent Kooperatifi Blok Sığınak ve Otoparklarını İmar kanununa aykırı inşaatlar yaparak kiraya veren Tekstilkent yönetimine Esenler Belediye Başkanlığı Tarafından Yazılan cezaları ortaklardan saklamaya devam etmekte.G1 Blokta Baskılara dayanamayarak otopark ın bir kısmına kiracı koyarak açtığı otoparklar üzerinden pirim yapmaya çalışması kabullenemez. Hadi Otoparkların açıldığını Tekstilkent RESMİ Wep Sitesinden yayınlamaya bile cesaretiniz yok.Bunun nedeni çok açık diğer blok sakinleri de otoparklarının açılmasını isterse biz Ne yaparız kaygısı, Hadi Yaşar Küçükçalık yönetimi bedel ödemeye hazırlanın

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   TEKSTİLKENT ESENLER GİYİMKENT ESENLER BELEDİYESİ ÇEVREVE ŞEHİRÇİLİK BAKANLIĞI

Tümü