TEKSTİLKENT’TE SUÇLUNUN SESİ GİTTİKÇE DAHA GÜR ÇIKIYOR.

Haksız olarak güç elde edenler onu zulümde kullanır. Bu itibarla suç ve haksızlığı önlemede müeyyidenin, caydırıcı cezaların yani Anayasal düzenin ve korkunun önemi büyüktür. Hayatlarını ve haklarını korumak için “bencillik” duygusuyla donatılmışlardır. Ancak imtihan gereği sınırsız olarak verilen bencilik duygusu, her hak ve faydayı yalnız kendine istediğinden güçsüzlerin hakkını gasp etmeye, bu uğurda haksızlıklar ve zulümler yapmaya meyillidir.

00:18:10 | 2021-04-02

Haber Analiz/Şenol Özyurt

TEKSTİLKENT’TE SUÇUNU ÖRTMEK İÇİN HEDEF GÖSTERİYOR.

Suçlunun mağdur tarafta açtığı maddi-manevi yara ve tahribat dikkate alınmadan suçlunun masum sayılması için bütün karineler onun lehinde yorumlanmaktadır. Haksızlıklar, görgüsüzlükler, mağduriyetler ve çoğu suçluların yaptığının yanına kar kalması, kötülerle ve cahillerle bir arada yaşamaya mecbur olmak gibi durumlar, Dünyayı yaşanmaz bir hale getirmektedir. Kötülerle aynı dünyayı paylaşmanın hatta aynı haklara sahip olmanın dünyaya sıçramış bir tür cehennem azabı olduğuna inanıyorum.

YAŞAR KÜÇÜKÇALIK ve M.TEVFİK GÖKSU 40 DAKİKALIK ARA.

Tekstilkent yönetim kurulu başkanı YAŞAR KÜÇÜKÇALIK ile aynı içerikli bir haber hakkında Birlikte hareket eden İBB. AKP. Grup başkan vekili MEHMET TEVFİK GÖKSU Esenler belediye başkanlık makamını kamu otoritesini hiç çekinmeden kendi kişisel ihtirasları çıkarları doğrultusunda kullanmak suretiyle Esenler yerel basını yani bizleri baskı altına almak için Kamu avukatını kullanmaktan ve dava harçlarını dahi hiç çekinmeden belediyenin kasasından ödettirmek suretiyle 40 Dakika ara ile tarafımıza haksız iki farklı tazminat davası açıldı.

TEKSTİLKENT’TE ADALET ER YA DA GEÇ YERİNİ BULUR.

Bakırköy 10. Asliye Hukuk Mahkemesinde Açılan Dava 25.10.2018 tarih 2018/423 Esas 2018/469 Kararı ile Bakırköy 8. Asliye Hukuk mahkemesine Açılan Dava 12/03/2019 tarih 2018/419 Esas 2019/92 Karar numaralı MANEVİ TAZMİNAT Davaları İlgili Haberler Hakkında Gazete Esenler Yazarı Şenol Özyurt ile İmtiyaz Sahibi Hasan Gürsoy hakkında ayrı ayrı açılan MANEVİ TAZMİNAT Davalarının Ayrı Ayrı REDDİNE Karar Verilmiş Olup, Tekstilkent yönetim kurulu başkanı olan Yaşar Küçükçalık kararı İSTANBUL Bölge Adliye mahkemesi 4.Hukuk dairesine İtirazda Bulunması Üzerine 13.03.2021 Tarih 2019/486 Esas 2021/488 Karar numaralı Kararında tarafın istinaf talebinin HMK mad. 353/1- b1 Uyarınca ESASTAN REDDİNE kararı Oy Birliği ile kesin karar verdi.

Devletler, yasalar, mahkemeler, ceza ve adliye sistemi, toplumda mağduriyetleri önlemek, suçsuz masumları ezdirmemek, onları korumak içindir.

 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı CHP İYİ PARTİ Sadet Partisi

Tümü