Tekstilkent’te Yaşar Küçükçalık Yönetimi Hesap Veremiyor mu?

Yaşar Küçükçalık Yönetimi seçimi kazanması için, vicdansızca eski yönetimlere vurmaya kalkışanlar. “İsraf” diyen, “Lüks” diyen, “Liyakatsizlik” diyen,’’ Usulsüz ‘’ diyen, ‘’ Hukuksuz ‘’ diyen,’’ Çaldı’’ diyen,’’ Zimmete para geçirdi ‘’ diyen, ‘’ Mülk Sattı ‘’ diyen ,’’ Yetkisiz Huzur Hakkı aldı ’’ diyenler.

22:19:05 | 2019-11-05
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

Haber: Şenol Özyurt

Mevcut yönetim kurulu adayları içinde en çok lükse meyledecek olan Yaşar Küçükçalık yönetim kurulu adayını destekleyenler. Mevcut adaylar içinde Tekstilkent yönetim kurulu Başkanlığı makamını en fazla hak etmiş olan tecrübesi ile sahaya hakim deneyimli dürüst kişiler değil, Tekstilkent Kooperatifi Kasasını TUSKON Disiplin kurulu üyesi olan ve Genel kurulda TUSKON Türkiye’dir diyebilecek kadar cesareti kendisinde bulan ve de genel kurula bu yönde konuşma yapan Yaşar Küçükçalık’ı ortaklara karşı şişiren ve genel kurul salonunda alkışlayanlar…

Şimdi rahatladınız mı?

Şimdi koltuklarınıza, çok daha huzurlu bir şekilde kurulmaya başladınız mı?

Her şey, artık çok güzel olmaya başladı mı?

Tekstilkent’te usulsüz Bir İktisadi işletme kuruldu haberiniz var mı?

Sevindiniz mi?

Tekstilkent’te yüzlerce ortak İCRAYA Verildi ..

Tekstilkent’te EMPARK Otopark İşletmesi Devreye Girdi Her Yıl % 100 Zam Yapıldı?

Önceleri itirazlar, Bütçe yapma yetkisi Olmadan yapılan huzur hakkı ödemeleri kaçak baz istasyonları imarı projesine ve eklerine aykırı yapılan camekanlı vitrin açmaları bizim dönemimizde yapılmıyor mavalı ile geçiştirildi. Yönetimin kontrolünde daha fazla cemkanlı vitrin açıldı. G1 ve G2 Blokta Bulunan MİS Büfe önünde tel örgülerin kaldırılması ile MİS Büfe Sırasında Büfe yerlerin bir gece ansızın güvenlik kulübesinin önünde yapılması.

Şimdi olay netleşti! Kahkahaları bastınız mı?

Bedava Tekstilkent Sitesine Giriş Çıkış Otopark EMPARK Projesiyle Tarih Oldu. Tekstilkent’te yıllarca yerleşik düzene son vererek kendisi gibi düşünmeyen kendisinden olmayan işçiler, kapı önüne konuldular... Nasıl yorumladınız bu gelişmeyi, sıkı sıkı kitlediğiniz kapılarınızın ardından Tekstilkent bizim gücümüzü görecek diye naralar attınız mı?

On Yıl Eski Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Görevinde Bulunan İsmet ARINÇ, Mesut BALTA ve Hüseyin Avni İŞÇAN Yönetim kurulunda halen aktif görev Yapıyor. Bu sorulduğunda ben güvendiğim insanlarla çalışırım cevabı biraz komik gelmiyor mu? Geçmişte yönetim ve denetim kurulu görevlerinde bulunan kişilerin Geçmişten Günümüze kadar TEKSTİLKENT Kooperatifi ve Ortaklarının Menfaatine Yaptıkları bir uygulama bir çalışma veya bir hak arayışı olmuşmudur. Buradan çıksın açıklasın. Bu durum ardından genel kurulda kendisine sorulduğunda Yönetimsel işlerin profesyonel ekiple yapacağı yönetimin ortaklarına hizmet vermesi uygulamasından kimse şikayetçi olmamış Ben ve yönetim kurulu şikayet edilmeyen bir konuda farklı uygulamaya gitmem diyen Yaşar Küçükçalık Yönetimi Değil mi?

Daha bir yılını doldurmadan Yaptığı açıklama, kulağımızdan silinmeden.

Tekstilkent Tarihinde İlk defa hangi ortakların alacak faizleri genel kurulda silinmesiyle başladı Ardından Bir Bir Tekstilkent ortaklarını İCRAYA Vermekle Devam Etti. Şimdi rahatladınız mı, Yaşar Küçükçalık’ı destekleyen Burhan POLAT ve Metin BAHAR Sevindin mi, “İlk tebrik eden ben olayım” diye aceleden eli ayağına dolanan Tekstilkent Eski Yönetim Kurulu Başkanları ile Yönetim kurulu Üyeleri ve Tekstilkent Emlakçıları Sevindiniz mi? Sevindiniz mi? Siz; Tekstilkent’e gönül vermiş olan, “Lükse itibar etmemek gerekir. Biz israfa hep karşı idik, yine karşıyız” diyen kardeşler.Doyuracağı çok sayıda lüks hayatını idame ettiren olduğu için, binlerce lirayı hak etmeyen birden fazla  genel müdür, müdürler ve personel liyakatsiz hatta tekstilkent’in yolunu dahi bilmeyen insanlara aktaran Yaşar Küçükçalık’ı başkan seçtirdiniz. Şimdi mutlu oldunuz mu?

Abartmıyorum.

Esenler Belediyesine kendi resmi banka hesabından Usule aykırı imar tadilat proje bedelinin İki farklı zamanda yaklaşık ( 750.000,00 TL ) bedelini bugüne kadar ( 2018 Yılına Ait Yönetim ve Denetim Kurulu Raporuna Dayanarak ) geri almak için bir dava açmadığından yola çıkarak söylüyorum. Resmen bu danışıklı bir dövüş değil de nedir. Hani Kooperatifin Gelirlerinin % 03 Oranında Bağış yapılması yetkisini genel kurula getiren Yaşar Küçükçalık yönetimi değil mi?

Şimdi “israf”ı hatırladınız mı?

“Ne güzel bir hizmet yapmışım. Şükrü Kulak seçilseydi, bu Tügva gençliği, belediyenin sağladığı destek ile Tekstilkent Camii yapılacak yurtları da kalacaktı. Şimdi o gençler için, o yurtlar hayal oldu. Allah’ın rızasına uygun bir iş yaptım. Ahirette bunun ecri çok büyük olacak” diyerek, sevindin mi? Bu ne ya Yaşar Küçükçalık yönetimi kendisine yalın iş adamları ile ilişki kurmuş her şey onların arasında paylaşılıyor Olmaz Ki?

Yaşar Küçükçalık yönetiminin oluşturdukları “havuz”u gördünüz mü? Hem nasıl “havuz.”Hem ne kadar derin “havuz.” Şimdi, özlediğiniz Tekstilkent’te kavuştunuz mu? Her şey, eşit, adaletli yürütülmeye başlandı mı? Varlığı yokluğu belli olmayan Yaşar Küçükçalık yönetimini sırf dürüst karşıtı düşmanlığı yapılmasını Tekstilkent maddi imkanlarının sadece Beyaz yakalı olarak adlandırılan idari yönetim personeli kadrosuna hak etmedikleri aylıkların ödenmesinden memnuniyet duydunuz mu?

Ama şimdi yaşadığımıza ne diyorsunuz?

Üç yıldır Tekstilkent Yaşar Küçükçalık Yönetiminin Usulsüz harcamalarından Rahatladık mı?

“Tamam, şimdi oldu işte” dedik mi?

En Son ki Genel kurulda Seçildiği 4 yılın, daha bir yılı dolmadı..

Hukuk Danışmanı Nilgün ÖKTEM ‘in Yasaya hukuka aykırı yedikleri naneler, boylarını aştı.

Yaşar Küçükçalık ’a destek verenler, sanıyorlar ki, Tekstilkent Ortakları unutur.

Verilen maddi destekler, Yönetimin  arşivlerinde kalır..

Hayır, sırf kıskançlığınızdan dolayı. İdeallerinizi nasıl ayaklar altına aldığınızı..

Sahtekârlık yaptığınızı, Yalan söylediğinizi, İftira attığınızı, Her gün hatırlatacağız.

Karşınıza dikilip, soracağız, Usanmadan soracağız, Yorulmadan soracağız.

Kıvırma amaçlı, “Biz Yaşar Küçükçalık’a oy verilmesini hiç bir zaman dile getirmedik” numaralarınızı yüzünüze vuracağız.Yıllarca Tekstilkent sitesi içerisinde birlikte mücadeleyi yürüttüğümüz ORTAKLARIMIZ Aile büyüklerinden esirgediğiniz nezaketi ve tebrikleri, Tuskon Disiplin Kurulu Üyesi  Tekstilkent Yönetim Kurulu başkanı olan Yaşar Küçükçalık’ tan esirgemediğinizi, hatırlatmaktan bıkmayacağız..

Yok, öyle kurtulmak! Desteklediniz! Hesabını da vereceksiniz!

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :  

Tümü