Tekstilkent’te Zengin Patron Değil, Güçlü Lidere İhtiyacımız Var!

Mustafa Kemal Atatürk ‘ün büyük güçlü liderlik tarih söz getirmez şekil de kanıtlanmıştır ki, büyük sorunlarda başarı için yetenekli ve kudretli sarsılmaz bir başkanın varlığı şarttır.

23:48:14 | 2020-03-14

Haber:Şenol Özyurt

Bütün devlet adamları ümitsizlik ve acizlik içinde, bütün milletin başsız olarak karanlıklar içinde kaldığı bir sırada, her vatanseverim diyen bin bir çeşit kimsenin, bin bir hareket ve görüş şekli gösterdiği gürültülü anlarda danışmanlarla, birçok hatırlı ve sözü geçer kişilere bağlılık gereğine inanmakla, sağlam ve esaslı ve özellikle etkili yürümek ve en sonunda çok güç olan hedefe erişmek mümkünmüdür. tarihte, bu yolda şeref kazanmış bir toplum gösterilebilir mi? 1927 ( Nutuk I,s. 70 )

Küçükçalık Yönetimi’nin Kirli Yüzünü Deşifre Ediyoruz.

Tekstilkent Yönetimine 03.04.2016 yılında yapılan genel kurulda yönetime talip oldu genel kurulda ortaklar tarafından Yaşar Küçükçalık yönetimine yetki verildi. 03.04.2016 ve 31.03.2018 yıllarına ait iki farklı genel kurul iptal davası açıldı 03.04.2016 tarihli genel kurul ilk derece Mahkeme İPTAL kararı verdi.31.03.2018 tarihli genel kurul iptal davası halen devam ediyor. Tekstilkent ortaklarının bu davalardan HABERİ yok!

Tekstilkent Kooperatifinin Tek Patronu Sen Değilsin!

Tekstikent’te göreve geldiği günden günümüze geçen güne kadar başkan Yaşar Küçükçalık yönetim kurulu toplantılarına katılmadığı gibi ( PATRON ) edası ile yetkilendirdiği diğer yönetim kurulu üyeleri tarafından daha geçtiğimiz güne kadar özel talimatlarla yapılan yönetim kurulu toplantıları özel Avukat Nilgün Öktem gözetiminde sunulan gündem maddelerinin görüşülerek karar alınmak suretiyle toplantılar gerçekleşmekteydi. düne kadar haddini aşarak talimatları böyle veriyor olması karşısında diğer asıl yönetim kurulu üyelerinin bu duruma baş kaldırarak istifa etmeleri en büyük etkenler arasında gösterilmektedir.

Yaşar Küçükçalık 1163 Sayılı Yasayı Tanımıyor, Çiğniyor.

Yaşar Küçükçalık yönetimi anayasanın tespit ettiği , Kooperatif ana sözleşmesi ,1163 Sayılı Kooperatifler kanunu, Esenler tapu müdürlüğünde 2006 yılından günümüze 4006 Kat maliki bulunan Tapu kütüğüne tescilli 634 Kat malikleri kanunu kapsamında Yönetim Planının bulunmasını Esas alan yayın çizgisinden asla taviz vermeden ‘’ Tekstilkent Hukuk ‘’ Facebook sayfasının ve Gazete Esenler hedef anlayışı ile Yaşar Küçükçalık yönetiminin bu kirli yüzünü her geçen gün buradan deşifre ederek Tekstilkent ortaklarını yılmadan yayın Çizgimizden asla taviz vermeden belgelerle Ispatlı olarak buradan bilgilendirme yapılmaya devam etmeye Çalışacağım.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı Tekstilkent Giyimkent

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>