Trabzon’a ( PONTUS ) Trabzonlulara ( RUM ) Olarak İma Eden Ak Partili Belediye Başkanı Bakın Kim Çıktı.

Ak Partili Esenler Belediye Başkanı İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimi ile ilgili Ramazan ayında halka açık bir alan olan Esenler Meydanın da kamuya mal olmuş TECRÜBELİ bir politikacı tarafından halkı kin ve nefret söylemleri ile ayrımcılığa sürükleyen Göksu İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Adayı’nın TRABZONLU olması münasebetiyle ( PONTUS ) yakıştırması yaparak Büyük Şehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde İstanbul’u kimin yöneteceğinin belli olduğu, bununda bir oyun olduğunu Esenlerin bu oyunu bozacağını söylemesi üzerine Trabzon, Karadeniz ve ülke genelinde fırtınaların kopmasına sebep olmuştu.

21:26:38 | 2019-06-08
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

Vaktiyle FETÖ Fetullah Gülen İçin’de Yeryüzünü Mayalayan Gönül Sultanı Demişti

Ak Partili Belediye Başkanı’nın Mehmet Tevfik Göksu 2013 Yılında FETÖ ele başı Fetullah Gülen için Esenler Meydanında o kadar övdü ki Allah’a bile şilt bile koştu sanki ‘’ öyle bir maya serpti ki tamda aslında Anadolu’yu mayalayanlar konseptinin içerisine çok iyi oturan ama Anadolu’yu mayalayan kelimesinin bile cümlesinin bile kendisini izah edemediği büyüklükte bir maya serpen bir büyüğümüzü bugün burada misafir ediyoruz. Belki de ( FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ) hoca efendi için Anadolu’yu mayalayan değil de yeryüzünü mayalayan gönül sultanı dememiz gerekiyor ‘’ şeklinde ki konuşması hatırlatarak bu şirk değil de nedir Göksu.

Gönül Sultanı FETÖ için Allah’a şirk mi koştu?

‘’Yer Yüzünü Mayalayan Gönül Sultanı Diyerek Şirk Koşmak ‘’ , ortak koşmak demek, Allah’a birilerini eş tutmak,  onun yanında başka tanrılar olduğunu söylemek, yaratıcının olmadığını savunmak, inançsızlık, puta tapmak, onun indirdiği kitabın yanına başkalarını katmak . Ortak koşmanın çok büyük ve affedilmez bir günah olduğunu bildiğimizden dolayı herhangi birine sen ortak koşuyorsun diyemeyiz. Belki bu durumda, Allah katında iftiracı bile olabiliriz. Şeklinde olduğunu bilmiyor mu?

O Adam Kazanırsa İstanbul’u Rumlar Yönetecekmiş!

Ak Partili İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu böyle mi örnek olacak Esenler meydanında katıldığı bir ramazan etkinliğinde Trabzon şehrini ve halkını hedef alan ( pontus ) iması sonrası burada büyük bir oyun var bu oyunu Esenler bozacak demesi ve bu adam İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanması halinde İstanbul’u Rumların yöneteceğini ima etmişti.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>