Ütebay “Bu Hastalıklı Zihniyeti Kınıyorum”

Esenler CHP İlçe Başkanı Bülent ütebay, Nuri Karaduman’ın sosyal medya hesabında CHP’ye hakaret içeren paylaşıma tepki göstererek “bu hastalıklı zihniyeti esefle kınıyorum” dedi.

07:34:47 | 2019-07-26

 -- Adversting 5 --

CHP ilçe başkanı Bülent Ütebay, Nuri Karaduman sosyal medyada çıkan paylaşımı üzerine gazetemize verdiği demeçte tepkisini dile getirerek “her vatandaş gibi bende bir vatandaş olarak bu şahsı kınıyorum” dedi.

İlçe başkanı Ütebay” bu hastalıklı zihniyetin beyninin arkasındaki fikirler ortaya çıkmaktadır. Kendisini tanımam muhatabım değildir. Bir dönem belediyede ve tekstilkente belirli görevler almış aynı zamanda Ak Parti içerisinde de sanırım görev almış, ben bu zihniyeti kesinlikle AKP ile bağdaşlaştırmıyorum. bu paylaşım bir çaresizlik bir zavallılıktır. Zihniyetsiz ve beyinden yoksun bu şahsın birilerine yararlanmaya çalışma çabasıdır.”

Ütebay “adalet önünde hesaplaşacağız.”

Partililerine mesaj veren Ütebay “Bütün partililerimize burada belirtmek istiyorum kesinlikle kimse böyle provokelere gelmesinler bizler bu zavallılarla adalet önünde hesaplaşacağız. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanı olarak bu şahsı hukukçularımıza bildirdik adalet önünde hesap soracağız elbet.”

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>