YAVUZ HIRSIZ, EV SAHİBİNİ BASTIRIR.

Ülkemizde ve dünyada bazı suçlular aynı zamanda serseri ve kural tanımaz olurlar. Böyle kişilere karşı dikkat edilmelidir. İşledikleri suçtan zarar görüp, yasal haklarını korumak için şikâyet eden insanları hatta ortakları bile, şarlatanlıkları sayesinde suçlu gibi gösterip susturmaya çalışırlar.

04:32:14 | 2020-06-27

Haber: Şenol Özyurt

Haksızken, Haklıymış Gibi Davranan Kişiler

Şöyle ki; Pişkin, laf cambazı, arsız, şarlatan ve utanması olamayan insanların hiçbir şeyden sorumluluk hissetmeyebilecekleri gibi, yüzleri de kızarmadan rahatlıkla insanın yüzüne gülerler. Öyle insanların vardır ki bunlar suç işlemekle kalmazlar, işledikleri suçu ret ettikleri gibi, bir de bu suçu, zarar verdikleri kimseye yüklemeye ve onu susturabileceklerini sanırlar.

Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. ( Hz. Ali )

Her zamanki gibi meyveli ağaç taşlanmakta, yavuz hırsızlar, ev sahibini bastırmaya çalışmaktadır. Anayasal hukuk devleti kanunları karşısında adalet ve adil düzene karşı suç işlemekten çekinmeyen, bir kez dahi el yumruğu yemeyenler kendi yumruğunu balyoz sanmakta, sahibinin yanında kedi gibi olanlar, aslan taklidi yapmaktadır.

Kamu Otoritesini Kullanarak Ayar Vermek!

Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum sanır misali YETKİ üzerinden sözde ayar vermeye çalışan yetkisiz etkisizler, geçmişten günümüze kooperatif üye haklarını hiçe sayarak, gerçekleri de yalanlar ile gölgelemeye çalışmak taktadır. 2005 yılından günümüze genel kurul yapmak ve ortaklarına hesap vermekten kaçanlar, ansızın yakalanmanın kuyruk acısını kendilerine muhalif dürüst kooperatif ortaklarında çıkarmaya çalışmaktadır.

İnsanlar Kendilerini Niye Bu Kadar Zorlarlar Ki?

Halbu’ki Tekstilkent Kooperatifi 1163 Sayılı Kooperatifler Kanunu açık olup, yönetimsel faaliyetlerini bu kanun kapsamında hukuka uygun gerçekleştirmesi öngörülmekle beraber Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Denetimine tabii olan, 1163 sayılı kooperatifler kanun kapsamında yetkinin yönetim yelpazesinde herkesin her ortağın gönül rahatlığı ile yasaların öngördüğü yetkilerin kullanılması dahilin de dürüst yöneticilik yapabileceği kanunlarla belirlenmiş olup sabittir.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>