Yeniden Refah Partisi Esenler Gazeteciler Gününü Kutladı

Yeniden Refah Partisi Esenler ilçe başkanı Mahmut Okutan ve ilçe teşkilatı düzenlenen toplantıda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

00:51:42 | 2022-01-12

Yeniden Refah Partisi Esenler ilçe başkanı Mahmut Okutan ve yönetim kurul üyeleri, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle ilçede faaliyet gösteren gazeteciler ile bir araya geldiler.

Yeniden Refah Partisi Esenler ilçe başkanı Mahmut Okutan, “ilçemizde gazetecilik görevini üstlenen siz değerli gazetecilerimizle bir araya gelmenin mutluluğu içindeyiz. Demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan basın yayın kuruluşlarımızın, toplumumuzun bilinçlendirmesi ve bilinçlendirilmesi hususunda önemli rol üslenmektedir. İnsanımızın haber alma hakkını sağlayan doğru ilkeli ve tarafsız görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren basınımız. Toplumu düşünmeye araştırmaya ve doğru sonuçları almaya yönlendiren en etkili araçlardan biri hale gelmiştir.”

Okutan “Esenler ilçemizin gelişimini sağlayan görevlerini her şarta mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir emek ile özveriyle yerine getiren emektar siz değerli basın mensuplarımızın gazeteciler gününü şahsım ve teşkilatım adıma en kalbi duygularımla kutluyorum.”

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   Yeniden Refah Partisi Esenler Esenler 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>