Yerel Gazetecileri,Esenler Belediye Meclisi Şaşırttı!

Esenler Belediyesi Meclis Başkanı Murat Gülkıran Ve Meclis Üyeler Yerel Gazeteciler Birlikte Resim Çektirdiler ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Birlikte Kutladılar.

21:15:43 | 2019-01-10
-- Adversting 5 --

Esenler Belediye Meclis üyeleri bugüne kadar hiç yapılmayanı yaptılar. İktidar meclis üyeleri ile muhalefet meclis üyeleri, iktidar yanlısı yerel gazetecilerle, iktidar karşıtı gazeteciler meclis toplantı salonunda kenetleştiler,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladılar, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
 
Meclis Başkanı Murat Gülkıran, dün olduğu gibi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde de demokratik tavır sergiledi. Yerel gazetecilerin birlikte resim çektirme talebini meclis üyelerine bildirdi ve meclis oturum sonrası koskocaman beş yılı resimlediler, karşılıklı verilen emekler bu tablo ile arşivlendi.  
 
 
Biz Yerel Gazeteciler olarak  Bugüne kadar gösterdiğimiz performans, harcadığımız emekler, mesailer, hassasiyetler ve elbette halkın doğru haber alma hakkını teslim eden yaklaşımımız sayın meclis başkanı ve meclis üyeleri tarafından dikkate alınması bizleri memnun etmiştir, bu önemli günümüzü kutlamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
 
Esenler, meclis üyelerimizle, belediye başkanı ile bazen günün zaman dilimi içerisinde birçok kez karşılaştığımız bazen birbirimizi görmediğimizde özlediğimiz 16 mahallesi olan bir kent. Bazen belediye başkanının ve meclis üyelerinin biz basın mensuplarına gösterdiği samimi yaklaşımlar fotoğraf karelerine girdiğine şahit olursunuz. Bazen taraflar olarak karşılıklı birbirimize kızar da öfkeleniriz ama birbirimizle olan selamımızı, birbirimizle olan diyalogumuzu kesmemek, o iletişim ağını hiçbir zaman koparmamak ve bunu sürdürmek hep önemlidir.
 
“SİYAHI TANIMLAMAK İÇİN BEYAZA İHTİYACIMIZ VAR”
Her meslekte, her işte, hatta yaşamın merkezinde Karşıtlık İlkesi var. İyiyi tanımlamak için kötüye ihtiyacımız var. Siyahı tanımlamak için beyaza ihtiyacımız var. Kısayı tanımlamak için uzuna ihtiyacımız var. Ve tabi ki iyileri tanımlamak için kötülere de ihtiyacımız var. Çalışan gazeteciler haber dünyasında da işler böyle oluyor.  Olumlunun ortaya çıkması için olumsuza da ihtiyacımız var ki kıyaslama imkanımız olsun. Ben tüm basın emekçilerimize, özellikle sahada çalışan arkadaşlarımızı bir kez daha kutluyorum. Yazdığınız, yazmadığınız, yazamadığınız her şey için var olun. Günümüz kutlu olsun” 

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>