Yozgatlı Belediye Başkanı Yaşar Elbaşı’ndan, İmamoğlu'na Destek! 12 Haziran 2019

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarına Türkiye'nin dört bir yanından destek yağıyor.

18:45:57 | 2019-06-12
-- Adversting 5 --

Yozgat’ta 10 yıllık AKP saltanatını yıkan, saray hanedanlığına son veren halk adamı, Uzunlu Beldesi Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı,”31 Martta kazandık, 23 Haziranda yine biz kazanacağız” dedi ve Esenler’de İmamoğlu için halktan oy istedi.
 
Okan Yaşar Elbaşı, Esenler Cumhuriyet Meydanında bulunan İmamoğlu’nun seçim standında CHP eski belediye başkan adayı Aksal Örüklü ve beraberindekilerle vatandaşlara kimse moralini bozmasın, 31 Martta biz kazandık 23 Haziranda da tekrar kazanacağız diyerek açıklamada bulundular.

BİZ İNANDIK SİZDE İNANIN "HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"  
 Okan Yaşar Elbaşı,” 
haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır. Bizler Yozgat’ta kazandık, İstanbul’da da tekrar kazanmak için buradayım. Bu çalışmalar sonunda kazanan halkımız olacak, Türkiye’miz olacak, İstanbullular olacak. Bakınız hiçbir zafer kolay kazanılmaz, kolay kazanılan zaferlerin inanın ki tadı olmaz. Bizler zoru başarırız, çünkü ortada büyük bir haksızlık var. Ben buradan hemşerilerime “ tatilinizi bölün ve gelin oyunuzu kullanın, gelin bu haksızlığı birlikte yenelim, bu adaletsizliğe dur diyelim. Biz inandık sizde inanın "Her şey çok güzel olacak"  dedi.
 
“AKP 31 MARTTA KAYBETTİ VE KİMYASI BOZULDU”
Aksal Örüklü,
 “ 31 Martta halkın özgür iradesine ipotek koyanları tekrar sandığa gömeceğiz. Partililerimiz ve halkımız sandıklara sahip çıkarak Ekrem İmamoğlu’nu İBB Başkanı seçtiler. AKP 31 Martta kaybetti ve kimyası bozuldu, 23 Haziranda da biz kazanacağız ve yine AKP’nin kimyası bozulacak.  Dürüst ilkeli bir başkanımız var, İmamoğlu ile İstanbul’a ihanet edenler gidecek, İstanbul ve Türkiye normalleşecek. İstanbullu kazanacak, israfa son verilecek. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı birleştirici güç olmuş ve milletimizin büyük desteğiyle başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok büyükşehirde başarılı sonuçlar elde etmiştir. Yani tüm bu yaşanmışlıklara rağmen tüm yurtta ve İstanbul’da  "Her şey çok güzel olacak"dedi.  

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :   Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>