Yüksel Kılıç AKP’lilere Teşekkür Etti

Esenler CHP Eski Belediye Meclis Üyesi Yüksel Kılıç, “Esenlerde Cumhur ittifakına gönül vermiş AKP’lilerin hakkını yememek lazım"

11:17:11 | 2019-06-14
-- Adversting 5 --


Esenler Eski Belediye Meclis Üyesi Yüksel Kılıç, “Esenlerde Cumhur ittifakına gönül vermiş AKP’lilerin hakkını yememek lazım, onlar İmamoğlu’nu 50 metre-100 metre aralıklarla stantlar açarak sevgilerini gösterdiler. İlçeyi bayraklarla donatarak barışa ve kardeşliğe yürüyen İmamoğlu’nu bir güzel karşıladılar, bugün onların uzattığı dostluk elini sıkmamak olmaz. Onlara verilen talimatlara uymadıkları için sonsuz teşekkürler.

“BU GÖSTERİYOR Kİ BU İŞ BİTTİ- TEŞEKKÜRLER ESENLER…”
Aylar öncesinden söylediğimiz o dip dalga bugün Esenlerde kendini gösterdi. Esenler İnsan seli oldu alana sığmadı, bu gösteriyor ki bu iş bitti. Barışa ve özgürlüğe susayan halkımız Esenlerin meydanından en yüksek sesle “Başkan Ekrem” diye haykırdı ve 23 Haziranı beklemeden, bugün o özgürlüğün, o barış ve kardeşliğin imzasını bu meydanda alkışlarla attığına şahit olduk.

Azimle çalışan Millet ittifakına, İmamoğlu gönüllülerine, CHP gençlerine, kadınlarına ve tüm demokrasi bileşenlerine, değerli partililerime, Sayın seçilmiş başkanımız İmamoğlu’na girdikleri bu yolda başarılar dilerim, yaptıkları çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Artık bahar değil yaz geldi. Bugün herkes İmamoğlu’nun etrafında birleşti, teşekkürler Esenler… HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK- Herkes Mutlu Olacak…” dedi

<script async custom-element="amp-auto-ads"
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">
</script>

<amp-auto-ads type="adsense"
data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
</amp-auto-ads>
ETİKET :  

Tümü
-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>