• ?`DÜNYA OYUN OYNAMA GÜNÜ``

  ?GAFFALAR DOĞAÇLAMA TİYATRO GRUBU` bu sezonun son oyununu 28 Mayıs dünya Oyun Oynama Gününde İstanbul-Bakırköy ?BİZİM SAHNE CEP Tiyatrosu`nda sahneledi.

  23:35:00 | 0000-00-00

  28 MAYIS 2016 ‘’DÜNYA OYUN OYNAMA GÜNÜ’’ NDE OYUN İÇİNDE OYUN.

  GAFFALAR DOĞAÇLAMA TİYATRO GRUBU’ bu sezonun son oyununu 28 Mayıs dünya Oyun Oynama Gününde İstanbul-Bakırköy ‘BİZİM SAHNE CEP Tiyatrosu’nda sahneledi.

  Çocukların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği BİZİM SAHNE’ de Oyun öncesinde MESHREP THE ROCK BAND MÜZİK GRUBU sahne alarak akustik performanslarıyla, izleyicilere müzik keyfi yaşattılar.

  ‘Gaffalar Doğaçlama Tiyatro Grubu’oyuncuları yaşamın içinden seçtikleri esprili doğaçlama oyunlarıyla seyirciye samimi ve eğlenceli bir ortam sundular, zaman –zaman seyircilerden sahneye katılımlar sağlayarak başarılı oyunculuklarıyla adeta oyun içinde oyun sergilediler.

  Grup Oyuncularından Venda ALTUNTAŞ: Bizler gönüllü tiyatro grubuyuz ben üniversite yıllarımdan bu yana tiyatrodayım asıl mesleğim turizm fakat ben de diğer grup arkadaşlarım da hepimiz tiyatro eğitimliyiz, yaşantımızın stresli anlarından ancak tiyatro yaparak kurtuluyoruz. Daha önceleri İstanbul Barış Manço Kültür Merkezi’nde çocuklar için oynadım şimdiyse( Gaffalar Doğaçlama Tiyatro Grubu)’muzla devam ediyoruz. Biz genç tiyatro oyuncularının Belediyelerin Kültür Merkezleri tarafından desteklenmesi ve seyirciyle buluşturulmamız en önemli isteklerimizden ancak gerekli desteği görüyor muyuz hayır.

  Venda ALTUNTAŞ: Ben ve grup arkadaşlarım( Lider Hepgenç,Ege Aksöz,Ozan Demirel,Serap Demirel) biz genç yeteneklerin sesini duyurmak adına gösterdiğiniz ilgi ve çaba için size ve ‘ GAZETEESENLERE ‘ çok teşekkür eder saygılar sunarız.

   Bizler de Gazeteesenler olarak siz genç oyunculara sanat hayatınızda başarılar dileriz.

  Haber;İstanbul,Hülya ASLAN 28 Mayıs 2016