• Esenler Trabzonlular Derneği ile Esenler mahalle muhtarları bir araya geldi.

    Esenler Trabzonlular Derneği Başkanı Zeki Yılmaz’ın daveti üzerine mahalle muhtarları ve basın mensupları kahvaltı programında bir araya geldi.

    17:09:06 | 2021-06-14

    Haber/Hasan Gürsoy

    Esenler Trabzonlular Derneği Başkanı Zeki Yılmaz “ biz muhtarları Esenler halkımızın gerçek temsilcileri olarak görüyoruz. Dernekler siyasilerin fırtınalı havada seçim zamanlarında ziyaret ettikleri yerdir. Seçim bittiği zaman biliyorsunuz ziyaretler pek yapılmıyor. Gerek siyasi olarak, gerek ise siyasi olmayanlar olarak biz bu durumu kırmak istiyoruz. Her zaman birlikte olmak istiyoruz. Esenler Trabzonlular Derneği olarak her zaman garibanın yanında durduk. Elimizden geldiğince onlara destek olmaya çalıştık. Fırtınalı havalarda Trabzon bir liman, fırtına geçtiği zaman Trabzon transit geçtiği bir liman görüyor arkadaşlar. Vefa İstanbul’da bir semt değildir. Vefa insanların içinde olacaktır. Biz sadece yeni gelen muhtarlarımızla tanışalım. Onun için sizleri davet ettik. Davete icap ettiğiniz için teşekkür ederim”  Daha sonra Esenlerde değişen mahalle muhtarlar ile tanıştıktan sonra Başkan Zeki Yılmaz aranızda kararlaştıracağınız bir okula kütüphane yapmak istiyoruz dedi.

    Muhtarlar adına konuşan Fatih Mahalle Muhtarı Recep Gülyüz bir selamlama konuşması yaparak Dernek Başkanı Zeki Yılmaz’a davetten dolayı teşekkür etti.