• Koçoğlu Esenlerli Müteahhitlerle buluştu

  İTO Meclis Üyesi İshak Koçoğlu Esenlerli müteahhitlerle bir araya geldi.

  19:23:13 | 2019-02-01

   

  2018 yılında yapılan İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerini kazanarak meclis üyesi olarak 45 nolu inşaat komitesine giren İshak Koçoğlu seçimlerde kendisini destekleyen Esenlerli müteahhitlerle Dironi Cafe’de düzenlemiş olduğu teşekkür amaçlı kahvaltı programında buluştu.

  Koçoğlu yaptığı konuşmada İTO seçimlerinin önemine dikkati çekerek Tapu harçlarının geri ödenmesi için hükümete öneri verdiklerinin hükümetinde bu konu hakkında çalışma yaptıklarını söyledi.

  Esenler’deki değerli müteahhit arkadaşlarımızın toplantıya gösterdikleri ilgiden ve kendisine verdikleri desteklerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

  Toplantıya Esenler Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mustafa Kaplan’da katılarak projelerini anlattığı konuşmasında müteahhitlerden destek ve oy istedi.

  Muhtar Gülbek Taştan İle Gazeteci Sait Yılmaz  arasında geçen haber amaçlı diyalog

  "MUHTAR GÜLBEK TAŞTAN’DAN GAZETECİ SAİT YILMAZ'A SAYGISIZLIK İDDİASI

  Kahvaltılı toplantının sona ermesinin ardından Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı ve muhtar adayı Gülbek Taştan’ın yanına giderek soru sordum.

  Soru: Muhtarlığa mı adaysınız, yoksa meclis üyeliğine mi?

  Cevap: Muhtarlığa adayım.

  Soru: Neden meclis üyeliğine başvurdunuz?

  Cevap: Başvurmam için ısrar ettiler. Kanunen oluyor.

  Soru: İkisine birden aday olmak ne kadar doğru?

  Cevap: Sen benim muhatabım değilsin.

  Esenler Müteahhitler Derneği Başkanı, Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı ve muhtar adayı Gülbek Taştan’a soruyorum siz halka mal olmuş bir insansınız görevini yapan bir gazeteci olarak bu şekilde cevap vermenizi size yakıştıramadım. Şimdiye kadar hep abi diye hitap ederdiniz işinize gelmeyen sorulardan dolayı mı muhatabınız değilim, ben her zaman doğrudan ve Hak’tan yana oldum. Yapmış olduğunuz bu hareketten dolayı kınıyorum."