• Mustafa Kaplan: Esenler Belediyesi’nde At İzi İt İzine Mi Karıştı?

  Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ;Esenler Belediyesi’nde görev yapan, avukat belediye başkan yardımcısın istifa gerekçeleri de kamuoyunu ikna etmedi. Acaba Esenler Belediyesi’nde de at izi it izine mi karıştı?” dedi.

  19:49:04 | 2021-05-29

  Haber/Hasan Gürsoy

  Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş’ın istifasıyla ilgili “hepimize Berat Albayrak’ın istifasını hatırlattı” açıklamasını yaptı.Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş’ın kafaları karıştıran istifasıyla ilgili ilçede yankılar sürüyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan istifa için Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’dan tatmin edici bir açıklama beklediklerini vurgulayarak “Berat Albayrak ‘at izi it izine karıştı’ diyerek istifa etmişti. Esenler Belediyesi’nde görev yapan, avukat belediye başkan yardımcısın istifa gerekçeleri de kamuoyunu ikna etmedi. Acaba Esenler Belediyesi’nde de at izi it izine mi karıştı?” dedi.

  Mustafa Kaplan açıklamasında Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya;

  “1. Belediye Başkan Yardımcısının istifa gerekçelerini samimi bir şekilde açıklayın ve Esenler halkını rahatlatın.
  2. Esenler halkı sizi İlçe Belediye Başkanı olarak seçti. 2024 İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerine yatırım yapmak yerine, o vakte kadar Esenler’e odaklanın ve buradaki görevinizin hakkını verin.” sorularını yöneltti.