Trabzon Gerçekten Bir Futbol Şehri Karadeniz’de TEHLİKELİ Kasırga!

Trabzon Spor’da TROPİK Fırtına’da Köpek Balıkları İle Mücadele Etmek!

23:44:21 | 2019-12-30
Şenol Özyurt
Şenol Özyurt      terzioglu61@hotmail.com.tr

Trabzon Spor taraftarlarını yakından ilgilendiren 2018 / 2019 sezonu ilk yarı başarı hikâyesinin en büyük aktörleri şüphesiz Başkan Sn. Ahmet Ağaoğlu ile Teknik Direktörü Sn. Ünal Karaman’dır.

Trabzon Spor’da daha önce meydana gelmiş başarısızlıklar teknik direktörlerin istifaları sonrasındaki gelişmelerde Trabzon Spor kongre delegeleri, Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları ile Trabzon Spor taraftarları yönetime açık destek verip başkanın arkasında durulurdu. Karadeniz üzerinden gelen fırtına etkisi İstanbul, Ankara ,İzmir gibi büyük şehirlerde ülkemizin diğer şehirlerin de bulunan taraftar toplulukları tepkilerini sosyal medya üzerinden sürekli dozunu ve şiddetini artırarak devam etmesiyle daha hızlı, daha fazla yayılarak ve daha büyük tehlike arz edecek şekilde Karadeniz kasırgasına dönüşmesi yeni hoca yeni düzen yeni futbolcu transferleri ile Trabzon Spor takımının ikinci yarıda sergilenecek olan futbol müsabakalarında alınacak başarısız sonuçlar ile puan kaybetme korkusu endişelerimizi sürekli artırmaktadır.

Trabzon Spor üzerinde kopan Fırtına’nın oluşumu, gelişimi ile Karadeniz’de yakın gelecekte kopacak olan kasırga öncesi gelişmeleri yakından takip edilmekte olup, yönetim ve teknik direktörün ikinci yarıda yolların ayrılması kararı sonrası şimşeklerin Başkan Sn. Ahmet Ağaoğlu yönetimi üzerine yöneltileceği şiddetini ve etkileyeceği alan konusunda gerekli tedbirlerin alınarak Başkan Sayın Ahmet Ağaoğlu tarafından Trabzon Spor taraftarları ile kamuoyuna gelişmeler hakkında herkesin anlayabileceği bir dilde basın açıklaması yapması ve taraftarlara sağduyu çağrısı yapılmalı. 

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :  

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>