Ütebay “AKP halkı ayrıştırıyor bölüyor, ülkeye umut veren tablo bu tablodur”

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Millet ittifakı, Gelecek Partisi ilçe Başkanı ve basınla ile buluştuğu toplantıda “bu tablo halka umut veriyor. AKP halkı ayrıştırıyor bölüyor. Ülkeye umut veren tablo bu tablodur” dedi.

00:04:06 | 2021-01-08

Haber/Hasan GÜRSOY

Kahvaltıya, CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, İyi Parti Esenler İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Naz,  Saadet Partisi İstanbul il yönetim kurulu üyesi Tuğrul Yalçınkaya, Demokrat parti Esenler İlçe başkanı Satılmış Kandemir, Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan’ın yanı sıra Gazete Esenler imtiyaz sahibi Hasan Gürsoy, Esenler Time Erdoğan Aksu yanı sıra gazeteci Barış Engin katıldı.

Ülkemizin siyasi ekonomik gündeminin yanı sıra Esenler ilçe gündemi konuşuldu. CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda konuşan Ütebay bu tablo halka umut veriyor. AKP halkı ayrıştırıyor bölüyor. Ülkeye umut veren tablo bu tablodur.

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay;  Esenler Dörtyol Cumhuriyet Meydanında bulunan inşaatın İBB tarafından imar aykırılığının Esenler Belediyesinin inşaatın durulması inşaatın tekrar imar planına uygun olarak revize edilip sonra inşaat devam etmesi gerekir. Sayıştay raporların bulunan 19 adet iş ve işlemlerin usulsüz yapıldığını ve 19 kişinin özel kalem müdürlüğü üzerinden memur kadrosuna personel alındığını, Göksu Esenleri bırakıp İBB’de muhalefet yapıyor. Halk ekmek büfelerinin açılmasını engelliyor. Çarpık kentleşmenin yaşandığı bir ilçedeyiz Cemevi derneklerin Esenler Cemevi hakkında basın açıklaması yaptılar.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Yalçınkaya “toplantıya Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı olarak katılıyorum İlçe başkanı daha atanmadı. Mevcut hükümet ülkeyi yeterli bir şekilde yönetemiyor” dedi. Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve Demokrat parti Esenler İlçe başkanı Satılmış Kandemir ise ülke gündeme dair görüşlerini açıklama yaptılar.

data-ad-client="ca-pub-8630624320449895">
ETİKET :   İstanbul Esenler Esenler Belediyesi Esenler Kaymakamlığı CHP İYİ PARTİ Saadet Partisi

Tümü

-- Adversting 7 --

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: "ca-pub-8630624320449895",
enable_page_level_ads: true
});
</script>