• Yavaş “ Esenlerimize kültür anlamında ve sanatsal anlamda katkıda bulunmaktır”

    Yavuz Selim Mahalle muhtarı Recep Yavaş “Amacımız Esenlerimize kültür anlamında ve sanatsal anlamda katkıda bulunmaktır. Elimizden geldiğince Esenlerimize katkı sağlayamaya çalışıyoruz. Eğer bu konserin sonunda sizleri buradan tebessümle gönderebilirsek ne mutlu bizlere”

    20:17:30 | 2020-02-02

    Esenler Yavuz Selim Mahalle Muhtarlığının geleneksel olarak düzenlediği Türk sanat müziği korosu “Sevdanın Sihirli Nağmeleri” konseri Adem Baştürk Kültür Merkezinde düzenlendi.

    YSM Türk Sanat Müziği Konserine CHP Bayrampaşa belediye meclis gurup başkanı A. Fettah Dindar, CHP Esenler eski ilçe başkanı Cemal Kaya, Trabzon Dernekler Federasyonu yönetim kurul üyesi Şenol Özyurt, Esenler Rumeliler derneği eski başkanı Muharrem Aydınoğlu ve yönetim kurul üyeleri, Yavuzselim mahalle sakinleri, yerel basın mensupları ve Esenlerliler katıldı.

    Yavuz Selim Mahalle muhtarı Recep Yavaş “ Birileri gibi büyük rakamlarla değil, yüksek mali bütçe ödemeden koro üyeleri de gönüllü sponsorlarımızın destekleri ile Türk sanat müziği korosunu oluşturduk.  Gönüllülerden oluşan, kişilerin destekleriyle, sanatçılarımızın gönüllülük esasıyla verdikleri emekle sizlerin huzuruna çıktık. Sayın koro şefimizin Kılıç Akman’ın özverili çalışmaları sonucunda hazırlanan Türk Sanat Müziği koromuzun örnek alınması dileklerimle herkese iyi akşamlar diliyorum. Siz değerli misafirlerimize güzel ve huzurlu bir program izlettiğimiz inancıyla her birinizi sevgiyle, saygıyla kucaklıyorum. Bizleri yalnız bırakmayan ve bu gecemizde Türk sanat müziği koromuzun sunduğu bu güzel eserlerini izlemeye gelen tüm gönül dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Amacımız Esenlerimize kültür anlamında ve sanatsal anlamda katkıda bulunmaktır. Elimizden geldiğince Esenlerimize katkı sağlayamaya çalışıyoruz. Eğer bu konserin sonunda sizleri buradan tebessümle gönderebilirsek ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu.