• Yeşim Ağırman “kadın örgütlerimizin inancı direnişi yolumuzu aydınlatıyor”

  CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman “ Yapacak işimiz çok, bizi önemli günler bekliyor. Âmâ en önemlisi kadın örgütlerimize çok güveniyoruz. Yani kadın örgütlerimizin inancı direnişi yolumuzu aydınlatıyor” dedi.

  14:01:40 | 2021-12-12

  Haber/Elmas AYDOĞAN

  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Kadın Kolları başkanı Yeşim Ağırman, bir takım ziyarette bulunmak üzere Maltepe’ye geldi. CHP Maltepe  ilçe başkanı Ali Cengiz Erol'u CHP Maltepe  Kadın Kolları  başkanı Songül Aybirdi’yi ADD ve Kadın Muhtarları makamlarında ziyaret ederek mesajlar verdi.

  Ziyarete CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman, CHP Maltepe  Kadın Kolları  başkanı Songül Aybirdi, Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

  Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. Erol, kadınların hayatın her alanında olduğu gibi aktif siyasette de en önde yer alması dile gerektiğini ifade etti. Erol, CHP İstanbul Kadın Kolları başkanı Yeşim Ağırman, CHP Maltepe  Kadın Kolları  başkanı Songül Aybirdi  ve arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi. 

  CHP Maltepe  Kadın Kolları  ziyaretinde Yeşim Ağırman “ Yapacak işimiz çok, bizi önemli günler bekliyor. Âmâ en önemlisi kadın örgütlerimize çok güveniyoruz. Yani kadın örgütlerin inancı direnişi yolumuzu aydınlatıyor. Çünkü gerçekten bütün sorumluluklarını yerine getiren ve alanlarda mücadele eden bir kadın örgütümüz var. Bu yüzden bu mücadele benim için çok kıymetli ve değerli. Bence en güzeli kadınlarla siyaset yapmak…” dedi.